Strona główna > Serwis Wag
Kontakt

Centrum Wag
Jan Kaniowski

ul. Równoległa 68
42-200 Częstochowa

tel. (034) 363 09 67
tel. 502 274 909
fax. (034) 363 09 67

email: biuro@centrumwag.pl

Serwis wag


Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem urządzeń do pomiaru masy pojazdów od wielu lat. Jako Producent wag dbamy o wysoką funkcjonalność, trwałość i wytrzymałość naszych rozwiązań. Mając na uwadze jak najdłuższy okres ich użytkowania oraz trudne warunki w jakich są wykorzystywane nasze urządzenia, prowadzimy także serwis wag. Dysponujemy szerokim asortymentem części zamiennych, w pełni kompatybilnych z naszymi urządzeniami. Jednocześnie posiadamy doskonałe zaplecze techniczne i park maszynowy, które pozwalają nam na przeprowadzenie czynności diagnostycznych oraz naprawę w bardzo krótkim czasie.

W naszym serwisie wag podejmujemy się m.in.:
  • kalibracji,
  • wymiany uszkodzonych czujników tensometrycznych,
  • wymiany akumulatorów,
  • wymiany uszkodzonych przewodów,
  • wymiany uszkodzonego wyświetlacza,
  • naprawy układu elektronicznego.
Ponadto wykonujemy przeglądy okresowe i techniczne oraz podejmujemy się działań w zakresie konserwacji urządzeń, aby zapewnić jak największą wydajność i jak najdłuższy okres ich przydatności. Na życzenie Klienta w naszym serwisie wag możemy przygotować urządzenia do wzorcowania.

Nasz serwis wag świadczy usługi w ramach wszystkich modeli, które wypuszczamy na rynek jako producent. Proponujemy wobec tego pomoc w przypadku urządzeń dedykowanych dla branży motoryzacyjnej, kolejowej, magazynów, sklepów, a także modeli przemysłowych, taśmociągowych, kalkulacyjnych, hakowych, laboratoryjnych. W zależności od modelu obsługiwanego urządzenia możemy prowadzić prace serwisowe na miejscu – w siedzibie Klienta.